אנקורי - פסיכומטרי

אנקורי - פסיכומטרי

אנקורי פסיכומטרי

המורים הכי טובים: המורים של אנקורי פסיכומטרי נבחרים בתהליך ארוך ומדוקדק, אותו מסיימים רק בעלי אישיות לתפארת וציון פסיכומטרי בשמיים. מדובר בחבורת מנהיגים סוחפים, שיביאו אתכם עד פסגת היכולת האישית ויעמידו לרשותכם את הכלים הטובים ביותר כדי להבין, לתרגל, ללמוד ולהגיע הכי מוכן שאפשר ליום הבחינה.

אז שכחו כל מה שאתם יודעים על מורים - המורים שלכם באנקורי יעשו הכול כדי שתצליחו.

מחלקת המחקר והפיתוח של אנקורי: המפתח להצלחה בבחינה הפסיכומטרית טמון ביכולת לעקוב אחר השינויים התכופים באופי ובמבנה שלה. אלא שפרטי הבחינה, למרות החוק המחייב לפרסם נוסח בחינה לאחר כל מועד, נשארו בחזקת סוד מדינה בישראל. בעיה? לא אצלנו! מחלקת המחקר והפיתוח של אנקורי היא מהמחלקות הוותיקות בארץ בתחום הפסיכומטרי. היא מורכבת מנבחרת עלית של מדריכים ותיקים, שחוקרים ולומדים את הבחינה מכל הכיוונים לאורך השנים: ניתוח הבחינה לגורמיה הרבים; בחירת שיטת הלימוד הנכונה, הפשוטה והיעילה ביותר; וראיית עומק לגבי הנושאים, תוך הפרדה בין עיקר ותפל. למחלקה ייחודית זאת אין אח ורע בבתי ספר אחרים. היא מפתחת, חוקרת ומייצרת באופן שוטף לא רק חומר עדכני ושיטות לימוד מוצלחות לקורסים של אנקורי, אלא אמונה גם על כתיבת סדרת ספרי ההכנה לפסיכומטרי, המופצים לכלל הניגשים לבחינה ברשת צומת ספרים.

אנקוריוויל, אפליקציה ייעודית ללימוד אוצר מילים ותרגול פסיכומטרי: - זהו הפרויקט החדשני ביותר בתחום ההוראה הפסיכומטרית בישראל, מבית היוצר של מחלקת המחקר והפיתוח של אנקורי. מתוך הבנת צרכי התלמידים בכלי יעיל, חכם וידידותי יצרה מחלקת המחקר והפיתוח שלנו את אנקוריוויל, אפליקציית פייסבוק מיוחדת , בה כל תלמיד יכול ללמוד את אוצר המילים ולענות על אינספור שאלות פסיכומטריות. זאת באמצעות חמישה משחקים מקוריים, ובדרגות קושי שונות. האפליקציה גם מבצעת מעקב אוטומטי אחר התקדמות הלמידה, ובכך מייצרת משוב בזמן אמת והכוונה עתידית ממוקדת לכל תלמיד.

ספרי הלימוד: התוצר הראשי של עבודת מחלקת המחקר והפיתוח הוא ספרי התיאוריה והתרגול הפסיכומטרי של אנקורי. באיסופם ובכתיבתם של חומרים אלה הושקעו למעלה משני מליון שקלים, מה שמעיד על מידת המחויבות של אנקורי להצלחה שלכם. והתוצאה? יותר מ-6,500 עמודים של תיאוריה ותרגול, הכרוכים ב-12 ספרים.

שיעורי מכינה ומפגשים אישיים: אנחנו באנקורי פסיכומטרי מבינים, שתלמידים רבים מגיעים לקורס שנים אחרי שנות התיכון, וחוששים מנושאי החשיבה הכמותית. בדיוק לשם כך, השיעורים הראשונים של הקורס באנקורי מוקדשים אך ורק להסרת חלודה בחשיבה הכמותית. כמו כן, לאורך הקורס אנו מקיימים מפגשים ייעודיים למטרת שיחות אישיות בין המורה לתלמידיו, עם הכוונה אישית וסיוע צמוד בדרך ייחודית לכל תלמיד ותלמידה.

תוכנת המשוב הפסיכומטרי של אנקורי: מחלקת המחקר והפיתוח של אנקורי חיברה באחרונה במיוחד בשבילכם תוכנת בדיקת מבחנים ומשוב פסיכומטרי. באמצעות מערכת זאת, ראשונה מסוגה בישראל, ניתן להזין את כל הבחינות בהן נבחנתם במהלך הקורס, ולבצע חתכים סטטיסטיים על התוצאות. הדבר נעשה תוך הדגשת התחומים החזקים והחלשים של כל תלמיד ותלמידה. בתוכנה אף ניתן לבדוק את כל הבחינות, שפורסמו על ידי המרכז הארצי לאורך השנים.

אנקורי בפייסבוק: מאוד חשוב לנו גם לקיים אתכם תקשורת יעילה באחד על אחד, כשאתם לומדים לבד בבית מול המחשב האישי. במיוחד בשביל זה פתחנו לכל מורה באנקורי פסיכומטרי פרופיל אישי בפייסבוק, בו הוא מתקשר עם תלמידיו בכל שעות היממה. כך מתאפשרים מענה מידי מושלם ויחס אישי מקיף בכל רגע שתבחרו להתייעץ או לשאול. בפרופיל ניתן לצ'וטט עם המורה, לענות על חידונים, להעלות שאלות ותהיות משיעורי הבית וכל דבר אחר שיעלה בדעתכם.

 מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ !קראתי ואני מאשר את התקנון